Maccabi Tel Aviv nedostižan za Islanđane

Krešimir Milić • četvrtak, 21.09.2023.

Do 32. minute izraelska momčad zabila je tri zgoditka, a tu prednost Breidablik nije uspio dostići. U drugom susretu skupine B Konferencijske lige remizirali su Zorja i Gent…

Maccabi Tel Aviv - Breidablik 3:2

Islandski Breidablik nije uspio do iznenađenja na gostovanju kod Maccabi Tel Aviva. Slavila je izraelska momčad s 3:2, a već nakon nešto više od pola sata igre imali su vodstvo od 3:0.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Poveli su domaći golom Yvanna Macona u 11. minuti, a Eran Zahavi u 24. je povisio na 2:0. Gol za 3:0 Maccabija postigao je u 32. minuti Dan Biton i tako postavio nedostižnu razliku za islandsku momčad.

Pokušali su se vratiti, ali Klaemint Olsen je ostao na tek dva zgoditka. Prvi je zabio u 44. minuti, a drugi gol za konačan rezultat 3:1 postigao je u 55. minuti.

Zorja – Gent 1:1

Bez pobjednika završio je susret između Zorje i Genta. Remizirali su 1:1 u Areni Lublin u Poljskoj.

Hugo Cuypers bio je strijelac prvog zgoditka na susretu kojeg je postigao u 67. minuti za vodstvo gostiju, a za domaće je u 70. minuti zabio Eduardo Guerrero.