Kramarić nastavlja zabijati, Hoffenheim slavio kod Union Berlina, Bayern održava tradiciju protiv Bochuma

Branimir Korać • subota, 23.09.2023.

Odrađena je većina susreta subotnjeg dijela petog kola Bundeslige, a Andrej Kramarić potvrđuje sjajnu formu. Hoffenheim je slavio u gostima kod Union Berlina uz Kramarićev pogodak...

Hoffenheim je odigrao vrlo dobru utakmicu u gostima kod Union Berlina i već u prvih 40 minuta postigao je dva pogotka.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na polovici prvog poluvremena Andrej Kramarić je izborio kazneni udarac i zatim ga je i pretvorio u pogodak, a u 39. minuti nakon ubačaja Promela s desne strane, Beier je povisio na 2:0.

Do kraja susreta više nije bilo nikakvih promjena, a Hoffenheim je mogao proslaviti četvrtu uzastopnu pobjedu.

Kramarič je u prvom dijelu još jednom stavio loptu na 11 metara, međutim sudac Aytekin je nakon VAR provjere ipak odlučio kako nema kaznenog udarca jer je prekršaj bio izvan kaznenog prostora.

U gostujućem sastavu Kramarić je igrao do 74. minute kada ga je zamijenio Becker, a Josip Juranović kod domaćina je odradio cijelu utakmicu.

Bayern je treću godinu zaredom uspio slaviti protiv Bochuma s katastrofalnih 7:0. Rezultat sve govori, a Bochum je još jednom pokazao kako se brzo raspada u susretima nakon što uđe u minus protiv Bavaraca.

Harry Kane bio je fenomenalan, postigao je tri pogotka i tome dodao dvije asistencije, a osim njega među strijelcima bili su i Choupo-Moting, De Ligt, Sane i Tel.

Leipzig nije odigrao veliku utakmicu u gostima kod Borussije u Mönchengladbachu, međutim ipak je stigao do pobjede. Slavio je 1:0 pogotkom Time Wernera.

Augsburg je preokretom stigao do pobjede protiv Mainza, a Dion Drena Beljo dobio je priliku tek u posljednjim trenucima susreta.

Mainz je rano poveo golom Ajorquea da bi do kraja prvog dijela s dva gola Demirovića domaćin odnio pobjedu. Augsburg se zadržao u vodstvu iako je Mainz imao igrača više od 62. minute nakon isključenja Engelsa.

U Dortmundu je Borussia s 1:0 bila bolja od Wolfsburga u čijim redovima je Lovro Majer igrao do 88. minute. Pobjedu Borussiji donio je Marco Reus pogotkom u 68. minuti susreta.