Zakazale nišanske sprave: Remiji bez golova u Bijelom Brdu i Solinu

Krešimir Milić • subota, 30.09.2023.

Bez golova završila su dva dvoboja 8. kola SuperSport Prve NL. BSK Bijelo Brdo ugostilo je Jarun i ponovno nisu uspjeli do prve pobjede ove sezone, kao ni Croatia Zmijavci na gostovanju u Solinu...

BSK Bijelo Brdo – Jarun 0:0

Prošlo je osam kola, a BSK Bijelo Brdo još ne zna za pobjedu ove sezone. Osmu utakmicu ove sezone u SuperSport Prvoj NL igrali su na domaćem terenu protiv Jaruna, a završili su rezultatom 0:0.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Peti je to remi za Bijelo Brdo ove sezone u prvenstvu i ukupno peti bod. Jarun je ovim remijem ostao neporažen u trećoj uzastopnoj utakmici, a u posljednje dvije su slavili protiv Croatije Zmijavci i Dubrave.

Bijelo Brzo uz Croatiju drži začelje prvenstvene ljestvice s pet bodova, a Jarun je na petom mjestu s 13 bodova.

Solin – Croatia Zmijavci 0:0

Još jedan klub u SuperSport Prvoj NL koji traga za pobjedom je Croatia Zmijavci. U 8. kolu bili su gosti Solina u Dugopolju, gdje Solinjani igraju domaće utakmice.

Bila je to druga uzastopna utakmica u prvenstvu za obje momčadi koja završila remijem, a ovog puta bez golova.

Bodovno se ponovno nisu udaljili. Solin je na 10. mjestu sa šest bodova, a Croatia je 11. s pet bodova.

Vukovar 1991 – Dubrava 2:2

Osmu utakmicu u svim natjecanjima ostao je Vukovar 1911 neporažen i u osmom kolu SuperSport Prve NL. U goste im je došla Dubrava s kojom su remizirali 2:2.

Gosti su dva puta imali vodstvo, ali Vukovar je izvukao na kraju bod. Prvi od svoja dva na susretu Juranović je zabio u 13. minuti, a u 34. izjednačava Mustedanagić.

Juranović ponovno dovodi Dubravu u vodstvo u 74. minuti, a Vukovar u petoj minuti sudačke nadoknade dolazi do izjednačenja golom Jare. Vukovar je trenutno na trećem mjestu s 14 bodova, a Dubrava je na sedmom s deset bodova.