Bjelica upisao četvrti poraz s Trabzonsporom u prvenstvu. Teklić ušao u drugom poluvremenu

Krešimir Milić • petak, 06.10.2023.

Bolja je bila Adana s minimalnih 1:0 golom bivše zvijezde Manchester Uniteda. Trabzonspor se trenutno nalazi na petom mjestu…

Jednak omjer pobjeda i poraza, bez remija, ima trenutno momčad Trabzonspora pod vodstvom Nenada Bjelice. Četvrti poraz upisali su u 8. kolu turske Super lig na gostovanju kod Adane Demispor.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Adana je slavila danas s minimalnih 1:0, a strijelac jedinog zgoditka na susretu bio je bivši igrač Manchester Uniteda i portugalske reprezentacije Nani (29.).

U sastavu Trabzonspora danas nije bilo hrvatskog stopera Filipa Benkovića, a veznjak Tonio Teklić u igru je ušao u 72. minuti umjesto Edina Višće.

Ovim porazom je momčad Nenada Bjelice pala na peto mjestu i trenutno ima 12 bodova, a Adana je na trećem mjestu sa 17 bodova.