Tri remija u tri utakmice: Liverpool i Newcastle bez pobjede u gostima

Mihaela Bradovski • nedjelja, 08.10.2023.

U prva tri nedjeljna susreta u Premier ligi, viđena su tri remija. Liverpool, Newcastle i Aston Villa nisu uspjeli doći do pobjede u gostima kod Brightona, West Hama i Wolverhamptona...

Odigrana su prva tri susreta nedjeljnog programa u Premier ligi, a u njima nije bilo pobjednika. Favorizirani gosti morali su se zadovoljiti remijem.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Liverpool je imao vodstvo na odmoru, ali Brighton je ipak izborio remi golom u drugom dijelu.

Simon Adingra bio je strijelac prvog pogotka na susretu iskoristivši pogrešku gostiju, loše dodavanje je presječeno, Adingra je došao do lopta i opalio s 20-ak metara, Alisson nije bio dobro postavljen i lopta je ušla u mrežu.

U završnici prvog poluvremena gosti su napravili preokret, dva gola postigao je Mohamed Salah i Redsi su zadovoljni otišli na odmor. Međutim Brighton ima vrlo dobru momčad i pokazao je to u nastavku kada se vratio i izjednačio preko Lewisa Dunka.

Slično je bilo i u Londonu gdje je West Ham ugostio Newcastle i spasio se od poraza u završnici.

I ovdje je domaćin poveo golom Tomaša Součeka, ali sjajni Šveđanin u Newcastleovom dresu, Alexander Isak, s dva gola početkom drugog dijela donio je gostima preokret. Ipak, u 89. minuti Mohamed Kudus pogađa za remi.

Remi je viđen i u Wolverhamptonu gdje su domaći Wolvesi odigrali s Aston Villom 1:1. I ovdje je domaćin poveo i to u 53. minuti preko Hwang Hee-Chana da bi samo tri minute kasnije Pau Torres izjednačio na 1:1.