Vrgorac do prve pobjede, Square preokretom svladao Futsal Dinamo

Mihaela Bradovski • subota, 14.10.2023.

Danas su odigrana još dva susreta treće kola SuperSport HMNL-a, a domaće pobjede upisali su Square i Vrgorac...

Vrgorac je probio led i stigao do prve ovosezonske pobjede. Ugostio je Crnicu i slavio s 5:2 te tako nakon remija i poraza na startu, sada ima i pobjedu.

Igraj na utakmice futsala na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U Vrgorcu je viđen samo jedan pogodak u prvom poluvremenu i to Josipa Sesara u sedmoj minuti za vodstvo domaćina.

U drugom dijelu uslijedila je golijada. Dva gola Gašpara, jedan Boškovića i autogol Perića, bili su dovoljni da Vrgorac upiše visoku pobjedu. S druge strane autogol Govorka i gol Pavića nisu bili dovoljni za povratak Crnice.

Sjajna utakmica odigrana je u Dubrovniku gdje je Square do 31. minute gubio 0:2 od Futsal Dinama, ali na kraju ipak slavio s 4:2.

Zonjić i Čekol odveli su Futsal Dinamo do 2:0 na odmoru da bi u nastavku susreta domaćin eksplodirao i u zadnjih devet minuta golovima Kljunka, Dos Santosa, Đuraša i Džankovića stigao do pobjede.