Novo Vrijeme u odličnom susretu slavilo kod Uspinjače, Torcida iznenadila Olmissum

Mihaela Bradovski • subota, 14.10.2023.

Odigrana su prva tri susreta trećeg kola SuperSport HMNL, a Novo Vrijeme i Stanoinvest Futsal Pula odnijeli su pobjede u gostima...

Novo Vrijeme stiglo je do sva tri boda u gostima kod Uspinjače te je ostalo stopostotno. Iako je Uspinjača rano povela i jako dobro stajala na terenu, gosti su ipak stvorili više prilika, bili su opasniji i stigli do pobjede.

Igraj na utakmice SuperSport HMNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Uspinjača je odlično otvorila utakmicu i povela je već u trećoj minuti golom Filipa Kosora, ali do odlaska na odmor isplatio se pritisak gostima te je Marin Musinov izjednačio.

U drugom dijelu bilo je prilika na obje strane, a pogodak za pobjedu postigao je u 35. minuti Horvat. Prije toga Uspinjača je mogla povesti, ali Matković je pogodio gredu dok je 22 sekunde prije kraja Bašković krasnom obranom spasio bodove Novom Vremenu.

Torcida je iznenadila Olmissum i svladala ga je 1:0. Već u trećoj minuti Milan Družijanić je pogodio za vodstvo koje je domaćin uz sjajne obrane Franka Bilića zadržao do kraja susreta.

U najefikasnijem dvoboju dana Stanoinvest Futsal Pula odnosi bodove s gostovanja u Osijeku zahvaljujući pobjedi 5:3.

U zadnjih deset minuta Daniel Moravac postigao je dva pogotka i tako potvrdio pobjedu. Za goste su strijelci još bili Felipe Echavarria, David Mataja i Manolo Bilić. Nebojša Popović, Domagoj Damjanović i Luis Eduardo da Lima pogađali su za Osječane.