Europska liga, skupina C: Rangersi bez Barišića do do boda u Pragu, Betis slavio na Cipru

Branimir Korać • petak, 27.10.2023.

U skupini C Europske lige odigrana su oba susreta trećeg kola. U Pragu nije bilo pogodaka dok je Betis slavio na Cipru...

Praška Sparta i Rangersi u Češkoj su remizirali bez pogodaka. Domaćin je bio nešto bolji protivnik, ali realizacija mu nije bila dobra.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ipak, bliže pogotku bili su gosti i to u 85. minuti kada je Danilo zatresao gredu i ostalo je 0:0.

Borna Barišić zbog ozljede nije bio u konkurenciji za nastup u ovom susretu.

Real Betis je na vrhu skupine nakon što je slavio u gostima kod Arisa u Limassolu. Zaslužena pobjeda gostiju koja je mogla biti i uvjerljivija od tih 1:0.

Strijelac jedinog pogotka za Real Betis bio je u 75. minuti Ayoze Perez. Minutu ranije domaćin je imao veliku priliku, ali Mihlali Mayambela pogodio je vratnicu.