Europska liga, skupina G: Roma nastavila stopostotan niz, prvi bod za Šerif i Servette

Branimir Korać • petak, 27.10.2023.

Na vrhu skupine G izdvojila se Roma koja je u dvoboju stopostotnih bila bolja od praške Slavije s 2:0...

Roma je nastavila stopostotan niz u skupini G gdje je upisala pobjedu i protiv praške Slavije koju je svladala s 2:0.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U Rimu je sve bilo riješeno već u prvih 20 minuta, domaćin je furiozno krenuo i brzo došao do dva gola prednosti golovima Edoarda Bovea i Romelua Lukakua. U nastavku susreta Roma je rutinski održala prednost i uzela još tri boda.

U Tiraspolu pobjednika nije bilo, Šerif je ugostio Servette, završilo je 1:1 i tako su i jedni i drugi došli do svog prvog boda.

Gosti su prvi došli do pogotka i to u 41. minuti preko Enza Crivellija, a Šerif se spasio od poraza golom Davida Ankeyea u 80. minuti.