Konferencijska liga, skupina B, 3. kolo, 26.10.2023, 18:45 h
Gent 5:0 Breidablik

Konferencijska liga, skupina B: Gent održao lekciju nedoraslim Islanđanima

Branimir Korać • petak, 27.10.2023.

U skupini B Konferencijske lige dvoboj između Zorje i Maccabija iz Haife je odgođen pa su tako u akciji bili samo Gent i Breidablik...

Islansski Breidablik ostaje na dnu skupine B bez ijednog osvojenog boda i s najtežim porazom u skupini dosad.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Islanđani se nisu mogli nositi s kvalitetnijim Gentom koji je bio bolji protivnik i visoko je slavio s 5:0..

Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu u kojem su domaćini postigli čak četiri pogotka. Dvostruki strijelac bio je Hugo Cuypers, a po jedan pogodak dodali su Omri Gendelman i Tarik Tisdoudali.

U drugom dijelu otvorili su se i gosti, ali Gent je bio taj koji je došao do pogotka i to u 69. minuti kada je Gift Orban postavio konačnih 5:0.