Konferencijska liga, skupina C, 3. kolo, 26.10.2023, 18:45 h
Ballkani 1:2 Astana
Astana

Konferencijska liga, skupina C: Astana pobjedom na Kosovu zakomplicirala skupinu

Branimir Korać • petak, 27.10.2023.

U drugom susretu u Dinamovoj skupini Astana je uzela sva tri boda u gostima kod Ballkanija i tako potpuno otvorila utrku za drugo mjesto...

Ako postoji dobra vijest za Dinamo u porazu od Viktorije je to što je Astana slavila u Prištini pa tako Dinamo, Asana i Ballkani imaju po tri boda. To za Dinamo znači da ga pobjede protiv Ballkanija i Astane vjerojatno vode dalje.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ballkani ovaj put nije bio zatvoren kao protiv Dinama, napadao je i stvarao prilike, ali Astana je čuvala prednost.

Povela je u sedmoj minuti pogotkom Kame Hovhannisjana, ali već u sljedećem napadu domaćin poravnava pogotkom Edvina Kuča.

Astana ipak vraća prednost na svoju stranu u 23. minuti kada je Abzal Bejsebekov pogodio za 1:2.

Posebno u drugom dijelu Ballkani je bio bolji, no nije došao do poravnanja.

Josip Čondrić odradio je cijelu utakmicu za Astanu dok je Marin Tomasov ušao u 74. minuti.