Konferencijska liga, skupina A: Lille slavio preokretom, Olimpija se osramotila na Farskim Otocima

Branimir Korać • petak, 27.10.2023.

U skupini A Konferencijske lige Lille je ubilježio novu pobjedu dok je Olimpija i dalje bez ijednog boda nakon što je izgubila i na Farskim Otocima.

U izravnoj borbi za prvo mjesto u skupini Lille je upisao pobjedu protiv Slovana iz Bratislave s 2:1. Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su domaćini slavili preokretom.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Poveo je Slovan golom Aleksandra Čavrića i bili su u prednosti sve do 68. minute kada Turčin Yusuf Yazici zabija za 1:1. U 82. minuti Remy Cabella zabija za preokret, a dvije minute kasnije Lucas Lovat zarađuje isključenje i domaćin odnosi pobjedu.

Marko Tolić kod gostiju ušao je u igru u sudačkoj nadoknadi.

Ljubljanska Olimpija izblamirala se na Farskim Otocima gdje je glatko poražena od domaćeg Klaksvika s 3:0.

Strijelci za Farane bili su Rene Joensen, Pall Klettsjard i Jakup Andreasen.