Konferencijska liga, skupina G: Veliki preokret PAOK-a, Smolčić i Jakić do visoke pobjede

Branimir Korać • petak, 27.10.2023.

U skupini G Konferencijske lige kvalitetom se ističu Eintracht i PAOK, a to su i potvrdili u jučerašnjim susretima...

Lider skupine G Konferencijske lige, PAOK, uspio se izvući iz teške situacije i zaostatka 2:0 na gostovanju u Aberdeenu. U završnici je došao do preokreta i ostao stopostotan.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Aberdeen je iznenadio goste s dva pogotka u prvih 15 minuta drugog dijela, Dominika Kotarskog svladali su Bojan Miovski i Dante Polvara.

Međutim Grci se nisu predali i golovima Kirila Despodova, Vierinhe i Stefana Schwaba stigli su do pobjede.

U drugoj utakmici u skupini Eintracht je visoko slavio sa 6:0 protiv HJK Helsinkija. Velika razlika u kvaliteti i rezultat koji ne iznenađuje.

Dvostruki strijelac bio je Dina Ebimbe, a po jedan pogodak dodali su Koch, Marmoush, Tuta i Skhiri.

Kristijan Jakić ušao je u igru u 65. minuti, a Hrvoje Smolčić odradio je cijelu utakmicu.