Benfica bez Muse svladala Galovićevu Aroucu

Petar Jenjić • utorak, 31.10.2023.

Nogometaši Benfice stigli su do pobjede u prvom susretu portugalskog Liga kupa. Na gostovanju kod Arouce slavili su s 2:0...

Portugalski Liga kup krenuo je i za Benficu koja je i više nego uspješno odigrala svoju prvu utakmicu te stigla do pobjede.

Igraj na portugalski Liga kup na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sedmerostruki osvajač ovog natjecanja (posljednji put 2016. godine), slavio je na gostovanju kod Arouce rezultatom 2:0, a sada ga čeka dvoboj protiv drugoligaša AVS-a.

Nakon prvog poluvremena vodila je s 1:0, a strijelac je u 26. minuti bio Angel Di Maria. U 54. minuti gostima je poništen pogodak Joaa Marija, ali gosti su ipak stigli do drugog gola.

Nije zabio Joao Mario, ali zato jest Arthur Cabral u 74. minuti. U kadru pobjedničke ekipe nije bilo Petra Muse, dok je Nino Galović za domaćina odigrao zadnjih deset minuta.