1. HRLŽ, 8. kolo, 03.11.2023, 19:00 h
Koka 25:27 Zrinski

Zrinski nakon velike drame odnio gostujuću pobjedu

Petar Jenjić • petak, 03.11.2023.

Rukometašice Zrinskog upisale su petu pobjedu ove sezone u prvenstvu Hrvatske. Na gostovanju kod Koke slavile su sa 27:25...

Večeras je odigrana jedna utakmica osmog kola hrvatskog ženskog rukometnog prvenstva, a dvoboj su odigrale Koka i Zrinski. Na koncu su do pobjede, pete ove sezone, stigle gošće koje su slavile rezultatom 27:25.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zrinski je početkom nastavka imao vodstvo od 16:13, ali Koka je u 36. minuti poravnala. Sve do posljednje minute igralo se praktički gol za gol. Momčadi su se izmijenjivale u vodstvu, a nijedna nije imala više od pogotka prednosti.

Ipak, gošće su prelomile susret u svoju korist 30 sekundi prije kraja kada je za 27:25 zabila Tena Mergle i tako potvrdila slavlje svoje momčadi.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila Kala Kosovac sa šest golova, dok su po pet pogodaka dodale Selena Milošević i Lucija Cvijanović.

Koku je predvodila Lucija Jandrašić s osam golova.