Đoković uzvratio Runeu za prošlogodišnji poraz u finalu

HINA, Petar Jenjić • petak, 03.11.2023.

Do polufinala na Mastersu u Parizu stigao je Novak Đoković koji je nakon velike borbe svladao Holgea Runea. Tako mu je uzvratio za prošlogodišnji poraz...

U reprizi prošlogodišnjeg finala ATP Masters 1000 turnira u Parizu, Novak Đoković je uzvratio Dancu Holgeru Runeu za poraz u tom dvoboju pobijedivši ga sa 7:5, 6:7, 6:4 i tako ostao u lovu na sedmi pobjednički trofej na ovom natjecanju.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Đoković će u polufinalu igrati protiv pobjednika posljednjeg četvrtfinalnog dvoboja između Rusa Andreja Rubljova i Australca Alexa de Minaura koji je još jedini tenisač koji može ugroziti plasman Holgera Runea na završni ATP turnir u Torinu.

Rune trenutačno drži osmo mjesto s 3460 bodova, a australski tenisač ga može prestići uspije li osvojiti naslov u Parizu. U suprotnom će se Danac pridružiti Novaku Đokoviću, Carlosu Alcarazu, Danjilu Medvjedevu, Janniku Sinneru, Andreju Rubljovu, Stefanosu Tsitsipasu i Alexanderu Zverevu koji imaju zajamčeno mjesto na ATP Finalu.

U drugom polufinalnom dvoboju sastat će se Bugarin Grigor Dimitrov i Grk Stefanos Tsitsipas.