Wolfsburg uz Majerovu asistenciju remizirao protiv Werdera, Stuttgartu poraz kod Heidenheima

Branimir Korać, HINA • nedjelja, 05.11.2023.

Odigrana su i posljednja dva susreta desetog kola Bundeslige. Heidenheim je slavio protiv Stuttgarta dok su Wolfsburg i Werder remizirali...

Nogometaši Wolfsburga i Werdera u susretu su desetog kola njemačkog prvenstva igrali 2:2 (1:1), a zanimljivo je kako je to prvi remi ove sezone za oba kluba.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su poveli preko Duckscha (7), domaći preokrenuli golovima Černyja (37) i Paredesa (59), da bi na konačnih 2:2 izjednačio Borre (65).

Lovro Majer odigrao je čitavu utakmicu za Wolfsburg kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač te je upisao asistenciju Paredesu za drugi pogodak.

Novak u prvoj njemačkoj nogometnoj ligi Heidenheim u posljednjoj je utakmici desetog kola na svom terenu svladao Stuttgart s 2:0 (0:0).

Gosti iz Stuttgarta promašili su sijaset prilika, među kojima i kazneni udarac u 57. minute te za to bili kažnjeni. Schöppner (70) je pogodio glavom nakon kornera za 1:0, da bi Kleindienst (90+4) u posljednjoj minuti sudačke nadoknade potvrdio pobjedu golom sa svoje polovice.

Heidenheim je sada 13. s deset bodova, dok je Stuttgart ostao treći s 21 koliko ima i četvrta Borussia Dortmund.

Na vrhu je Bayer sa 28 bodova, dva manje ima drugi Bayern.