Futsal Dinamo izborio osminu finala Kupa

Petar Jenjić • srijeda, 08.11.2023.

U susretu šesnaestine finala Kupa Hrvatske, momčad Futsal Dinama stigla je do pobjede i izborila plasman u osminu finala. Svladala je Split s 3:1...

Zaostali susret šesnaestine finala Kupa odigran je u dvorani 2 Doma sportova gdje je Futsal Dinamo stigao do pobjede i plasmana među 16 klubova.

Igraj na utakmice Lige prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U dvoboju koji je obilovao prilikama hrvatski prvak slavio je s 3:1 protiv momčadi Splita, ali prvi su do gola stigli gosti preko Luke Pavković u 12. minuti.

Međutim, već minutu kasnije domaćin dolazi do izjednačenja preko Luke Perića, a sve do 35. nije bilo promjene rezultata, iako su obje ekipe imale svoje šanse.

Tada je za 2:1 zabio Kristian Čekol, da bi pobjedu potvrdio Neven Zonjić. Već u petak Dinamo igra dvoboj SuperSport HMNL-a protiv Uspinjače Gimke.