Zadar ostaje maksimalan, Cedevita Junior nadigrana na Višnjiku

Petar Jenjić • četvrtak, 09.11.2023.

Košarkaši Zadra stigli su i do osme pobjede u hrvatskom prvenstvu. U sklopu osmog kola na domaćem terenu slavili su 89:68 protiv Cedevite Junior...

Zadar i Cedevita Junior zamijenili su domaćinstvo utakmice. Dvoboj osmog kola odigrao se na Višnjiku, a domaćin je slavio rezultatom 89:68 i tako ostao stopostotan u hrvatskom prvenstvu.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već nakon prve četvrtine Zadrani su vodili 26:16, a do poluvremena to je naraslo na 12 razlike (50:38). U nastavku susreta gosti se nijednom nisu spustili na jednoznamenkast zaostatak.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Dario Drežnjak s 23 poena, dok je Patrik Jambrović dodao 14 koševa, pet skokova i pet asistencija.

Najbolji je kod Cedevite bio Sandro Rašić s 15 koševa, Renato Serdarušić dodao je 13 poena i pet skokova.