Medvjedev do nove pobjede u Torinu, pao i Zverev

Petar Jenjić • srijeda, 15.11.2023.

Danil Medvjedev večeras je stigao do druge pobjede na završnom Mastersu. Ruski tenisač je u dva seta bio bolji od Alexandera Zvereva...

Drugu pobjedu u skupini B na završnom Mastersu u Torinu upisao je Danil Medvjedev. Ruski tenisač je, nakon pobjede protiv Andreja Rubljova, danas ponovno slavio bez izgubljenog seta.

Igraj na ATP Finals na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na drugoj strani mreže stajao je Nijemac Alexander Zverev kojeg je porazio sa 7:6, 6:4 nakon jednog sata i 47 minuta provedenih na terenu. Samo ove sezone ovo im je bio šesti međusobni dvoboj i peta pobjeda Rusa.

Oba tenisača napravila su po jedan break u prvom setu pa smo gledali 13. igru. Zverev je imao dvije set lopte kod 6:5 i 7:6, ali Medvjedev je obje spasio te slavio s 9:7.

Kod vodstva 5:4 u drugom setu oduzeo je servis protivniku, a samim time i zaključio meč u svoju korist.