SuperSport HMNL: Vodeći kvartet upisao vrlo vrijedne gostujuće pobjede i nastavio izjednačenu utrku

Mihaela Bradovski • subota, 18.11.2023.

Odigrana su četiri susreta sedmog kola SuperSport HMNL-a, a sve četiri pobjede upisali su gosti. Zanimljivo, riječ je o momčadima koje drže prve četiri pozicije na ljestvici...

Najuvjerljiviji bio je Olmissum koji je s uvjerljivih 7:3 bio bolji od Osijeka. Posebno raspoložen bio je Antonio Sekulić, strijelac čak četiri pogotka.

Igraj na utakmice SuperSport HMNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Presudio je ulazak u utakmicu, Olmissum je već na polovici prvog poluvremena vodio s 4:1 i išao prema pobjedi. Osijek je smanjio na 4:3, no dva gola Sekulića i jednim Vanhe gosti su pobjegli na 7:3. Preostala dva pogotka za goste postigli su Josip Jurlina i Jeremy Bukovec, a za domaćina strijelci su bili Domagoj Damjanović, Matias Mijić i Filip Petrušić.

U utakmici kola Futsal Dinamo je u Makarskoj svladao Novo Vrijeme. Vrlo rano su gosti načeli domaću mrežu, već u prvoj minuti Luka Perić svladao je Filipa Baškovićai taj rezultat stajao je na semaforu sve do 29. minute. Tada domaćin poravnava preko Vitora Huga de Lime, ali u 32. minuti Mateo Mužar i u posljednjoj Perić postavljaju konačnih 3:1.

Vrlo tvrda utakmica odigrana je u Vrgorcu gdje je istoimeni domaćin ugostio momčad Squarea. Dubrovčani su slavili s 1:0 pogotkom Mara Đuraša već u šestoj minuti susreta.

Futsal Pula slavila je u gostima kod Crnice u dramatičnoj završnici s 5:3. Poveli su gosti 2:0 golovima Carreire i Moravca i s tih 2:0 otišlo se na odmor.

U drugom dijelu Dragan Vuković prvo smanjuje, zatim Moravac vraća na dva razlike da bi Danjel Knežević i Jure Copić potpuno vratili Crnicu i poravnali na 3:3. Ipak u posljednjoj minuti, glavni gostujući aduti Moravac i Carreiro novim golovima donose pobjedu Stanoinvest Futsal Puli.