SuperSport HMNL, 7. kolo, 19.11.2023, 18:00 h
Uspinjača Gimka 5:6 Torcida

Uspinjača i dalje čeka prvu pobjedu, Torcida skoro ispustila visoku prednost

Branimir Korać • ponedjeljak, 20.11.2023.

U posljednjem susretu sedmog kola SuperSport HMNL Uspinjača je ugostila Torcidu i u dramatičnom dvoboju upisala je novi poraz, ovaj put sa 6:5...

Niti u sedmom kolu Uspinjača nije uspjela doći do pobjede. Ostala je na dva boda i na dnu ljestvice iako je u ovom susretu mogla i do barem jednog boda.

Igraj na utakmice futsala na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Torcida je imala sjajan ulazak u utakmicu, ali Uspinjača je zaprijetila potpunim povratkom iako se našla u visokom zaostatku već u prvih 20 minuta.

U prve dvije minute Torcida je stigla do dva gola preko Milana Družijanića i Antonija Asanovića da bi Martin Šundov na polovici prvog dijela smanjio na 2:1.

Gosti su odmah odgovorili golovima Tonija Legčevića, Družijanića i Asanovića za visokih 5:1, a neposredno prije odmora Franjo Matković smanjio je na tri gola minusa.

Odmah na početku drugog dijela Uspinjača je još jednom poentirala preko Marija Crnčevića, Ante Kovačević pogodio je za 6:3 da bi nakon toga uslijedila drama.

Luka Davidović i Niko Tolj zabili su za smanjenje na 6:5, Uspinjača je imala dovoljno vremena za potpuni povratak u utakmicu, ali nije uspjela zabiti i Torcida je sačuvala vodstvo.