Šibenka posustala u zadnjoj četvrtini protiv Spartaka

Petar Jenjić • subota, 18.11.2023.

Ni u petoj utakmici u Drugoj ABA ligi košarkaši Šibenika nisu uspjeli doći do pobjede. Bolji je bio srpski Spartak koji je slavio rezultatom 77:71...

Košarkaši Šibenke i dalje ne znaju za pobjedu u Drugoj ABA ligi. Momčad Damira Milačića večeras je igrala protiv Spartak Subotice koja je slavila sa 77:71.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Šibenka je nakon prve četvrtine vodila s 19:18, a u 14. minuti Spartak je poveo s 26:23. Uslijedila je serija Šibenčana od 8:0 koji su prvo poluvrijeme zaključili sa šest koševa viška. Bilo je 41:35.

Hrvatska momčad je uoči zadnjih deset minuta povećala na sedam razlike (55:48), međutim, Spartak je posljednju četvrtinu dobio rezultatom 29:16 i tako prelomio susret u svoju korist.

Pobjedničku momčad predvodio je Aleksandar Cvetković s 25 poena, dok je Andrija Bojić dodao 17 koševa i sedam skokova.

Najbolji je kod Šibenke bio Antonio Klarin s 14 koševa, Matej Perković dodao je 12 poena i 11 skokova.