PSG s igračem manje do pobjede kod Le Havrea

HINA, Petar Jenjić • nedjelja, 03.12.2023.

PSG je stigao do nove prvenstvene pobjede u Ligue 1. Na gostovanju kod Le Havrea slavili su s 2:0, iako su veći dio susreta igrali s igračem manje...

Nogometaši Paris St. Germaina osvojili su tri gostujuća boda u 14. kolu francuske Ligue 1. Svladali su Le Havre rezultatom 2:0.

Igraj na Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pobjeda je za Parižane time značajnija jer je ostvarena s igračem manje. Već u desetoj minuti francuski prvak je ostao s desetoricom nakon isključenja vratara Donnarumme, zbog prekršaja izvan šesnaesterca.

Prvi pogodak PSG je postigao u 23. minuti nakon točne akcije i vrlo preciznog udarca Mbappea. Sve do 89. minute bilo je minimalnih 1:0, a tada je priču ovog susreta zaključio Vitinha golom za 2:0.

PSG na vrhu ljestvice sada ima četiri boda više od drugoplasirane Nice. Le Havre je ostao na devetom mjestu ljestvice.