Ostali sportovi

Odbojkašice Mladosti nižu pobjede, izborena osmina finala CEV kupa

Petar Jenjić • utorak, 05.12.2023.

Odbojkašice Mladosti slavile su i u uzvratu šesnaestine finala CEV kupa te tako izborile plasman u sljedeću fazu. Gacko ni danas nije bilo previsoka prepreka...

Protivnik Mladosti u šesnaestini finala CEV kupa bilo je Gacko iz Bosne i Hercegovine, a odbojkašice hrvatske momčadi uspješno su prošle tu prepreku i izborile sljedeću fazu.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon pobjede na gostovanju od 3:0 u setovima, tijekom kojih protivnik nijednom nije došao do 20 poena, danas je na domaćem terenu slavila istim rezultatom.

Prvi set hrvatske odbojkašice dobile su s 25-14, a drugi s 25-15. Najizjednačeniji bio je treći set u kojem su gošće stigle 23-23, ali dva uzastopna poena donijela su Mladosti slavlje.

Tako nastavljaju sa sjajnom formom, a ovo im je bila deseta uzastopna pobjeda u svim natjecanjima. Posljednji poraz pretrpjeli su krajem listopada.