Dubrava rutinski do nove prvenstvene pobjede

Petar Jenjić • subota, 16.12.2023.

Košarkaši Dubrave na svom su terenu slavili protiv DepoLink Škrljeva. Nakon 40 minuta igre slavili su rezultatom 92:82...

Danas je odigrana još jedna utakmica 13. kola domaćeg košarkaškog prvenstva, a do nove prvenstvene pobjede stigla je momčad Dubrave koja je na domaćem terenu svladala Škrljevo s 92:82.

Igraj na hrvatsko prvenstvo na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćoj ekipi ovo je četvrta pobjeda ove sezone, dok Škrljevo ostaje na dvije pobjede. Ovo joj je šesta uzastopna izgubljena utakmica u svim natjecanjima.

Dubrava je na poluvremenu imala deset poena prednosti (45:35), u nastavku je to išlo i na preko 20 razlike, a do kraja susreta gosti su uspjeli samo ublažiti poraz.

Do slavlja ih je predvodio Filip Paponja s 19 poena, dok je Karlo Vragović dodao 17 koševa. Škrljevo je predvodio Karlo Uljarević s 22 poena.