Jakoliš strijelac i asistent u remiju Melbournea protiv Central Coast Marinersa

Mihaela Bradovski • nedjelja, 17.12.2023.

U osmom kolu australskog prvenstva Melbourne City ugostio je Central Coast Marinerse uz susretu koji je okončan remijem 3:3...

Iako je Kolumbijac Angel Torres odigrao sjajnu utakmicu i postigao hat-trick, Central Coast Marinersi nisu uspjeli doći do pobjede u gostima kod Melbourne Cityja.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je dva puta bio u rezultatskom zaostatku, ali oba puta se izvukao te je na kraju izbjegao poraz.

Poveli su domaćini već u drugoj minuti kada je ubačena lopta na drugu vratnicu gdje je bio bivši igrač Hajduka i Šibenika Marin Jakoliš koji zabija za vodstvo.

Gosti su početkom drugog dijela napravili preokret, ali Tolgay Arslan je izjaednačio.

Torres je hat-trick kompletirao u 82. minuti da bi deset minuta kasnije Jakoliš ubacio s desne strane, a Alessandro Lopane skrenuo je loptu u mrežu za konačnih 3:3.