Slaven Bilić nakon šest sušnih kola napokon do pobjede

Branimir Korać • subota, 23.12.2023.

U 18. kolu saudijskog prvenstva Slaven Bilić s Al Fatehom stigao je do gostujuće pobjede kod Al Taawona i tako prekinuo niz utakmica bez pobjede...

Šest kola zaredom i još jedna utakmica Kupa kralja protekli su bez pobjede Al Fateha. Nakon sedam sušnih utakmica, Slaven Bilić s Al Fatehom napokon je stigao do pobjede i to 3:1 kod Al Taawona.

Igraj na utakmice saudijskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su imali vrlo produktivno prvo poluvrijeme, u njemu su postigli sva tri gola i zatim u nastavku susreta sačuvao prednost.

Dvostruki strijelac u 35. i 45. minuti bio je Saad Al Sharfa dok je još jedan pogodak postigao SAalem Al Najdi.

Jedini pogodak za domaćina postigao je u sudačkoj nadoknadi susreta Joao Pedro dok je u 98. minuti Ashraf El Mahdioui propustio realizirati kazneni udarac.

Al Fateh u sljedećem kolu ima priliku doći do druge pobjede u nizu, igrat će protiv Al Akhdouda.