Utakmica puna preokreta otišla na stranu Promotionplay Domograda

Petar Jenjić • četvrtak, 28.12.2023.

Sjajno je bilo drugo polufinale Kutije šibica između Promotionplay Domograda i Feroterm Čamber gradnje, a nakon sedam postignutih golova dobili smo novog finalista...

U finalu Kutije šibica gledat ćemo i Promotionplay Domograd koje će se za titulu boriti protiv CB Sea Wolfa. U drugom polufinalnom dvoboju spomenuta je ekipa bila bolja od Feroterm Čamber gradnje s 4:3.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U prvih pet minuta vidjeli smo pet udaraca u okvir, nakon čega se utakmica malo primirila. Promotionplay Domograd pokazao je nešto više, a zasluženo je poveo preko Filipa Bungića u devetoj minuti.

Nakon primljenog gola Feroterm je igrao dosta bolje, pogodilo je okvir gola, a zatim ostalo i zakinuto za sedmerac nakon igranja rukom. Ipak, u zadnjim sekundama prvog dijela stigla je do poravnanja kada je poentirao Darko Ivanković.

U petoj minuti nastavka stigao je preokret Feroterm Čamber gradnja, a poentirao je Zvonimir Šućur. Međutim, samo dvije minute kasnije Domograd poravnava nakon snažnog udarca Nikole Ellera.

Ponovno se Promotionplay našao u minusu pet minuta prije kraja. Pucao je Marko Gašpar, a loptu je u vlastiti gol skrenuo Josip Šoljić. Novo izjednačenje stiglo je dvije i pol minute kasnije kada je za 3:3 poentirao Filip Matijašević.

Minutu i 51 sekundu prije kraja stigao je novi preokret Promotionplaya, a ponovno je pogodio Filip Matijašević. Napadao je Feroterm s igračem-vratarom u ostatku vremena, ali nije se promijenio rezultat.