Pogodak Petra Muse u novoj pobjedi Benfice

HINA, Petar Jenjić • subota, 06.01.2024.

Nogometaši Benfice upisali su pobjedu protiv Arouce s 3:0. Posljednji pogodak na susretu bio je djelo hrvatskog nogometaša Petra Muse...

Uspješno su nogometaši Benfice odradili gostovanje u sklopu 16. kolu portugalske Primeira lige gdje su rezultatom 3:0 svladali momčad Arouce.

Igraj na Europsko prvenstvo na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Benfica je povela krajem prvog poluvremena kada je u 39. minuti za 1:0 pogodio Rafa Silva, a početkom drugog dijela već je bilo 2:0. U 47. minuti domaću je mrežu naciljao turski nogometaš Orkun Kokcu.

Sve je zaključio hrvatski napadač Petar Musa koji je u igru ušao u 72. minuti, a pogodak za konačnih 3:0 postigao je u 85. minuti. Musa je time zabio peti prvenstveni pogodak ove sezone za klub.

Vodeći na ljestvici je i dalje Sporting koji ima 40 bodova, druga Benfica sada ima 39, dok je treći Porto s 35 bodova.