Moharrami igrao u pobjedi Irana, Banda ostao na klupi kod Zambije

Petar Jenjić • utorak, 09.01.2024.

Reprezentacije Zambije i Irana upisale su remi odnosno pobjedu u prijateljskim susretima. Za Irance je nastupio i Dinamov Sadeh Moharrami...

Reprezentacija Zambije odigrala je prijateljsku utakimcu protiv Kameruna, a konačan rezultat susreta bio je 1:1. I jednoj i drugoj bio je to prvi susret u novoj kalendarskoj godini.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zambija je do vodstva stigla u 11. minuti preko Patsona Dake, da bi devet minuta kasnije konačan rezultat postavio igrač Lorienta Darlin Yongwa.

Igrač Rijeke Emmanuel Banda nije nastupio za reprezentaciju Zambije.

Reprezentacija Irana bez većih se problema obračunala s Indonezijom u prijateljskom dvoboju u Al Rayyanu. Na koncu je slavila rezultatom 5:0.

Nakon prvog poluvremena vodila je s tri razlike, a strijelci su redom bili: Saman Ghoddos, Roozbeh Cheshmi i Shahriar Moghanlou. U nastavku je, za potvrdu pobjede, dva gola zabio Mehdi Ghayedi.

Dinamov Sadegh Moharrami odigrao je drugo poluvrijeme za pobjedničku ekipu.