Zabok ostao bez poena u cijeloj trećoj četvrtini

Petar Jenjić • ponedjeljak, 15.01.2024.

U susretu 16. kola domaćeg košarkaškog prvenstva, košarkaši Zadra slavili su na gostovanju kod Zaboka. Domaćin u trećoj četvrtini nije ubacio nijedan poen...

Košarkaši Zadra gostovali su kod Zaboka u susretu 16. kola domaćeg košarkaškog prvenstva i upisali pobjedu 79:58 bez Luke Božića i Marka Ramljaka. Sada su na omjeru 15-1.

Igraj na NBA utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio prilično izjednačen, a nijedna ekipa nije se uspijevala odvojiti. Zadar je nakon 20 minuta ipak imao nešto prednosti na svojoj strani, bilo je 41:38.

I onda se u trećoj četvrtini dogodilo nešto što se zaista ne viđa na seniorskoj razini. Naime, Zabok je ostao bez ijednog poena u svih tih deset minuta, nijedna lopta nije uspjela ući u koš.

Lovro Mazalin predvodio je Zadar do pobjede s 20 poena, sedam skokova i šest asistencija, dok je Dario Drežnjak dodao 14 koševa.

Nick Neal s 18 koševa i šest skokova te Dino Cinac s 14 koševa predvodili su Zabok.