Četiri gola Sekulića u pobjedi Olmissuma, hat-trick Prgometa u slavlju Futsal Dinama

Petar Jenjić • srijeda, 24.01.2024.

Odigrane su dvije utakmice 12. kola SuperSport HMNL-a, a do pobjeda su stigli Futsal Dinamo i Olmissum. Oba susreta obilježile su sjajne partije Mihovila Prgometa i Antonija Sekulića...

Do glatke pobjede stigao je Futsal Dinamo koji je s 4:1 na domaćem terenu bio bolji od dubrovačkog Squarea. Time se aktualni prvak izjednačio na ljestvici s današnjim protivnikom na 23 boda.

Igraj na futsal utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mihovil Prgomet postigao je dva gola u prvih 11 minuta, a nakon toga je za Square drugi žuti karton zaradio Hrvoje Cvjetković. Odmah nakon toga za 3:0 zabio je Tihomir Novak, da bi u finišu prvog dijela Prgomet kompletirao hat-trick.

Početkom drugog poluvremena Square je smanjio zaostatak pogotkom Mirka Hrkaća, probudio koliku-toliku nadu, no više od toga ipak nije išlo. Kvaliteta je bila na strani Dinama.

Olmissum je na domaćem terenu s 4:3 bio bolji od Torcide, a apsolutni junak susreta bio je Antonio Sekulić koji je postigao sva četiri pogotka svoje momčadi u dolasku do nove prvenstvene pobjede.

Sekulić je prvi gol postigao u osmoj, a drugi u 17. minuti. Torcida je došla do poravnanja do 24. minute kada su poentirali Antonio Repić i Luka Grubišić. Sekulić je zabio za 3:2 u 28. minuti, poravnao je Toni Legčević u 31., no nakon hat-tricka stigao je poker golova četiri minute kasnije.