Hat-trick Zonjića, Vrgorac svladao vodeću momčad SuperSport HMNL-a

Petar Jenjić • subota, 27.01.2024.

Odigrane su tri utakmice 13. kola SuperSport HMNL-a, a vodeća ekipa lige izgubila je na gostovanju kod Vrgorca. Futsal Dinamo slavio je u Osijeku uz hat-trick Nevena Zonjića, dok su Novo Vrijeme i Olmissum remizirali...

Jako važnu pobjedu upisao je Vrgorac koji je na domaćem terenu svladao vodeću momčad SuperSport HMNL-a, Stanoinvest Futsal Pulu. Na susretu smo vidjeli sedam pogodaka, a Vrgorcu je ovo treća pobjeda ove sezone.

Igraj na utakmice SuperSport HMNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je poveo preko Josipa Boškovića u petoj minuti, da bi šest minuta kasnije poravnao Manolo Bilić. To je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U 25. i 26. minuti Vrgorac je postigao dva gola preko Marka Gašpara i Ivana Grbavca, da bi Grbavac postigao pogodak za 4:1 u 36. minuti. Do kraja gosti su ublažili poraz preko Bilića i Jesusa Manuela Blazqueza.

Dalmatinski dvoboj Novog Vremena i Olmissuma završio je bez pobjednika rezultatom 2:2. Tako su Makarani zadržali prednost od jednog boda na ljestvici.

Gosti su poveli preko Josipa Juretića u sedmoj, da bi već u devetoj Vitor Hugo de Lima poravnao rezultat. Za 2:1 Olmissuma zabio je Duje Kustura u 22., a bod domaćinu donio je David Barbarić šest minuta prije kraja.

Futsal Dinamo nije imao problema na gostovanju kod Futsal Osijeka kojeg je svladao rezultatom 5:1, na krilima odličnog Nevena Zonjića koji je postigao hat-trick.

Dinamo je poveo preko Luke Perića odmah na početku, da bi rezultat poravnao Andrej Pandurević. Uslijedila su tri pogotka Zonjića koji je dva zabio u 17., a jedan u 24. minuti. Konačan rezultat postavio je Ante Piplica.