Supersport Prva NL, 18. kolo, 16.02.2024, 14:30 h, Stadion Ivan Laljak-Ivić, Zaprešić
Suci: Tihomir Pejin, Luka Kurtović, Filip Đerđ; 4. sudac: Ivan Čužić
Jarun
Jarun
Muhamed Alghoul 48'
1:0(0:0) Dubrava
Dubrava

Leko može biti zadovoljan, Jarun je bio bolji od Dubrave na otvaranju drugog dijela sezone

Branimir Korać • petak, 16.02.2024.

Odigran je prvi susret drugog dijela sezone u SuperSport Prvoj NL. Jarun je ugostio Dubravu i upisao je pobjedu 1:0...

Borna Bilobrk
46'
8
Gerald Chibueze Diyoke
61'
17
Karlo Abramović
78'
26
Carlo Mateković
86'
Matija Tunjić
46'
21
Luka Posinković
69'
9
Patrick Junior Osei Kesse
69'
5
Tin Ljubanović
69'
Krešimir Sunara

Vrlo zanimljivo bilo je na otvaranju drugog dijela sezone u SuperSport Prvoj NL. Dubrava je gostovala u Zaprešiću gdje je Jarun domaćin, a momčad Jerka Leke upisala je sva tri boda.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mora se priznati zasluženo, Jarun je bio opasniji i konkretniji, puno je dobio u drugom dijelu ulaskom u igru Borne Bilobrka koji će biti veliki plus za Lekinu momčad ako nastavi u ovakvom izdanju i u narednim susretima.

Jedini pogodak na susretu došao je na samom startu drugog poluvremena. Sve su odradila braća Alghoul, Halid je asistirao Muhamedu koji je u debiju stigao do pogotka.

U nastavku susreta Jarun je u nekoliko navrata posebno opasno prijetio preko raspoloženog Bilobrka.

U jednom od bijegova Bilobrk je izborio i isključenje Ivana Bošnjaka koji ga je srušio kao posljednji igrač.

Dubrava na drugoj strani nije stavila vratara Sajka na muke i morat će bolje ako želi više u nastavku sezone.