Marseille 4:1 Montpellier
Montpellier

Marseille proradio: Loš niz prekinut visokom pobjedom protiv Montpelliera

Branimir Korać • ponedjeljak, 26.02.2024.

Nogometaši Marseillea napokon su izborili pobjedu. U 23. kolu Ligue 1 ugostili su Montpellier i slavili s 4:1...

Nakon što u proteklih šest kola nije uspio upisati nijednu pobjedu, čelnici Marseillea raskinuli su suradnju s Gennarom Gattusom i na klupu su instalirali Jean-Louisea Gasseta. On je krenuo odlično, prvo je u Europskoj ligi s 3:1 slavio protiv Šahtara, a zatim je i u prvenstvu s 4:1 bio bolji od Montpelliera.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Potpuno zaslužena pobjeda Marseillea koji je dominirao susretom i na kraju uzeo tri vrlo bitna boda.

Montpellier je sjajno otvorio utakmicu i poveo je već u petoj minuti preko Mouse Al Tamarija, ali do poluvremena je domaćin stigao do preokreta. Prvo je izjednačio Iliman Ndiaye, a zatim je za preokret pogodio Pierre-Emerick Aubameyang.

U drugom dijelu Aubameyang je realizirao i kazneni udarac u 62. minuti, a točku na i u 82. minuti autogolom je stavio Falaye Sacko.