Mektić s Koolhofom do drugog kola u Indian Wellsu

Petar Jenjić • ponedjeljak, 11.03.2024.

Drugo kolo Mastersa u Indian Wellsu izborio je Nikola Mektić koji igra u paru s Wesleyjem Koolhofom. Na startu turnira izbacili su Stevea Johnsona i Tommyja Paula...

Dobar početak Masters turnira u Indian Wellsu za Nikolu Mektića koji ponovno nastupa s Wesleyjem Koolhofom. Hrvatsko-nizozemska kombinacija uspješno je odradila meč prvog kola i prošla u osminu finala.

Igraj na Indian Wells na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Za protivnike su imali američki duo Steve Johnson - Tommy Paul koji su za nastup dobili pozivnicu, a do sada su zajedno odigrali svega četiri meča. Iskustvo Mektića i Koolhofa presudilo je pobjednika.

Spomenuti dvojac slavio je sa 6:2, 7:6 nakon jednog sata i 22 minute igre, a u sljedećoj rundi igrat će protiv kombinacije Ryan Seggerman - Patrik Trhac koji su s pozivnicom organizatora svladali šeste nositelje Maxima Gonzalesa i Andresa Moltenija.

Mektić i Koolhof spasili su svih osam break šansi protivnika kroz meč. U prvom setu dva puta su im oduzeli servis, dok je drugi otišao u tie-break. 13. igru dobili su sa 7:3.