Square i Stanoinvest Futsal Pula uvjerljivo otvorili četvrtfinalne serije

Petar Jenjić • subota, 23.03.2024.

Square i Stanoinvest Futsal Pula stigli su do pobjeda u prvim četvrtfinalnim dvobojima protiv Futsal Osijeka odnosno Crnice. Obje momčadi slavile su s četiri gola razlike...

Sinoć je krenulo doigravanje u SuperSport HMNL-u, a u prvoj četvrtfinalnoj utakmici do glatke je pobjede stigla Stanoinvest Futsal Pula koja je na domaćem terenu slavila protiv Crnice rezultatom 4:0.

Igraj na SuperSport HMNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena vodila je s 1:0 pogotkom Manola Bilića. Isti igrač poentirao je u četvrtoj minuti nastavka sa šest metara, da bi u posljednjih pet minuta utakmice njegov suigrač postigao još dva gola.

Prvo je u 35. poentirao Niko Vukmir, a tri minute kasnije isti igrač s deset metara potvrdio je pobjedu svoje momčadi. U uzvratu će tražiti plasman u polufinale.

Visoku pobjedu u prvoj utakmici upisao je i dubrovački Square koji je na domaćem terenu svladao Futsal Osijek s 5:1. Vodeća momčad nakon ligaškog dijela natjecanja opravdala je ulogu favorita.

U drugoj minuti je Marko Kuraja zabio za 1:0, a tri minute kasnije poravnao je Ante Grbešić. Do kraja poluvremena Square se vratio u vodstvo preko Mirka Hrkača. Igrala se 12. minuta.

Nastavak susreta donio je još tri gola u mreži gostiju. Prvo je u 25. poentirao Gordan Duvančić, da bi u 38. pogotke postigli Maro Đuraš i Dos Santos.