Torcida izborila treću utakmicu protiv Futsal Dinama, Square i Olmissum prošli dalje

Petar Jenjić • petak, 29.03.2024.

Odigrane su tri druge utakmice četvrtfinala SuperSport HMNL-a. Plasman u polufinale izborili su Square i Olmissum, dok je Torcida izborila treći susret protiv Futsal Dinama...

Plasman u polufinale doigravanja SuperSport HMNL-a izborio je Square koji je slavio i u uzvratnoj utakmici protiv Futsal Osijeka. Konačan rezultat bio je 1:3.

Igraj na SuperSport HMNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Osječani su poveli u trećoj minuti preko Andreja Pandurević, a rezultat se nije mijenjao sve do 16. kada je autogol upisan Matiasu Mijiću. To je bio rezultat na kraju prvog poluvremena.

Square je slomio otpor protivnika od 34. do 36. minute kada je dva pogotka postigoa Marko Kuraja i svojoj ekipi donio polufinale protiv omiškog Olmissuma.

Spomenuta momčad slavila je i u drugoj utakmici protiv Novog Vremena, ovoga puta u Makarskoj gdje je bilo jako neizvjesno i uzbudljivo, no ponovno su do pobjede stigli Omišani.

Olmissum je poveo nakon tri minute igre preko Josipa Juretića, a rezultat se do kraja poluvremena nije promijenio. U nastavku je Novo Vrijeme tražilo izjednačenje, ali do gola nisu došli. Za konačnih 0:2 zabio je Jakov Hrstić.

Majstoricu ćemo gledati u dvoboju Torcide i Futsal Dinama. Splitska momčad slavila je na Gripama nakon produžetka s 3:2 i vratila četvrtfinalni dvoboj u Zagreb.

Gosti su poveli preko Matea Mužara u 13. minuti, a rezultat se nije promijenio sve do 30. minute. Tada je Torcidi poravnanje donio Antonio Repić, a već u sljedećem napadu za preokret je poentirao Ante Kovačević.

Kristijan Postružin donio je branitelju naslova poravnanje, a s obzirom na to da se rezultat više nije promijenio, gledali smo produžetke. U zadnjoj minuti produžetka Torcida je izborila šesti akumulirani prekršaj, a Toni Legčević poentirao za oduševljenje domaćih navijača.

Devet sekundi prije kraja Filip Novak je pogodio vratnicu i propustio Dinamu donijeti novo poravanje.