Prve utakmice u znaku favorita: Futsal Dinamo najuvjerljivi

Branimir Korać • nedjelja, 24.03.2024.

Odigrani su prvi susreti četvrtfinala SuperSport HMNL. Svi favoriti bili su uspješni i kao domaćini upisali pobjedu...

Square je u Dubrovniku pokazao zašto je broj jedan nakon regularnog dijela sezone. Slavio je protiv Osijeka s 5:1 u susretu u kojem su Osječani pružili dobar otpor, imali dovoljno prilika, ali Square je ipak slavio.

Igraj na utakmice futsala na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već u trećoj minuti Marko Kuraja probio je led da bi u šestoj Ante Grbešić izjednačio. Ipak do kraja prvog dijela Square se vraća u vodstvo golom Mirka Hrkaća. U drugom poluvremenu Gordan Duvančić, Maro Đuraš i Guilherme dos Santos završili su priču i postavili konačnih 5:1.

Najjači i najzvučniji par četvrtfinala čine Olmissum i Novo Vrijeme, a Omišani su slavili s 3:1 na svom parketu.

Bili su domaćini bolji protivnik i pobjegli na 3:0 golovima Josipa Jurline, Jakova Hrstića i Duje Kusture. Odmah nakon trećeg gola, Vitor Hugo de Lima da Silva smanjuje na 3:1, ali Makarani nisu uspjeli prići još bliže.

Futsal Dinamo je iskoristio vrlo loš ulazak u utakmicu Torcide i svladao ju je s visokih 6:1. Gosti se nisu niti snašli, a Futsal Dinamo već je vodio 3:0 golovima vrlo raspoloženog Čekola, Perića i Novaka.

Torcida je odmah krenula na igru bez vratara i smanjila je preko Luke Tešije, ali u drugom poluvremenu s dva gola Čekola i jednim Perića domaćin je potpuno pobjegao na 6:1.

Futsal Pula odigrala je odličnu utakmicu protiv Crnice i slavila s 4:0. Junaci domaće pobjede bili su Manolo Bilić i Niko Vukmir, svaki s po dva gola.