SuperSport HMNL, doigravanje, četvrtfinale, 02.04.2024, 19:00 h
Futsal Dinamo 6:0 Torcida

Futsal Dinamo potpuno nadigrao i visoko svladao Torcidu u borbi za polufinale doigravanja

Mihaela Bradovski • utorak, 02.04.2024.

Poumati su svi polufinalisti doigravanja SuperSport HMNL-a. Posljednjeg sudionika pružila je majstorica između Futsal Dinama i Torcide u kojoj je Futsal Dinamo uvjerljivo slavio sa 6:0...

Futsal Dinamo posljednji je sudionik polufinala doigravanja SuperSport HMNL-a. Tamo će igrati protiv Stanoinvest Futsal Pule nakon što je u trećoj utakmici s visokih 6:0 svladao Torcidu.

Igraj na utakmice SuperSport HMNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ta odlučujuća utakmica bila je preslika prve utakmice u četvrtfinalnoj seriji. Ponovno je Futsal Dinamo dominirao i bio bolji protivnik te na kraju zasluženo visoko slavio.

Na vodeći pogodak nije se dugo čekalo, Futsal Dinamo poveo je golom Nikole Gudasića već u šestoj minuti, iskosa je pucao prema golu i pogodio u suprotnu malu mrežicu.

Već u sljedećoj minuti na semaforu je stajalo 2:0, a ovaj put pogodak je postigao Neven Zonjić, Bilandžić je obranio prvi pokušaj, ali lopta se odbila na šest metara do Zonjića koji lako zabija.

Do kraja prvog dijela domaćin je stigao do trećeg pogotka, u 16. minuti Mužar je krasno primio loptu i onda je poslao kroz noge Bilandžiću.

Poluvrijeme koje je puno toga otkrilo oko putnika u polufinale, a začinjeno je isključenjem Matea Poljarića koji je s leđa srušio Čekola dok je ovaj išao sam prema vrataru.

U drugom dijelu Torcida je rano pokušala s igračem vratarom, ali nije dobro prošlo, Futsal Dinamo je s dva ekspresna pogotka riješio sve dvojbe.

U 25. minuti Postružinov udarac odbijen je do Prgometa koji bez problema zabija, a Prgomet u sljedećoj minuti sa svoje polovice pogađa na prazan gol.

Točku na i stavio je Filip Novak u 34. minuti.

Futsal Dinamo zasluženo prolazi dalje, u dvije domaće utakmice deklasirao je Torcidu, a mogao je i u Splitu do boljeg rezultata.