Kotarski s PAOK-om do tri važna boda u gostima kod Panathinaikosa

HINA, Mihaela Bradovski • nedjelja, 31.03.2024.

Grčko prvenstvo nastavljeno je susretima drugog kola Lige za prvaka, a u akciji su bili i hrvatski internacionalci...

Nogometaši AEK-a pobijedili su Olympiakos s 1:0 u susretu drugog kola Lige za prvaka preuzevši vrh ljestvice grčkog prvenstva.

Igraj na utakmice grčkog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pogodak odluke zabio je Niclas Elaisson u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Za atenski sastav je cijeli susret odigrao Domagoj Vida, dok je Robert Ljubičić ušao u igru u 86. minuti.

Tri boda je dohvatio i PAOK koji je na gostovanju porazio Panathinaikos s 3:2.

Kiril Despodov (2), Brandon Thomas (37) i Stefan Schwab (89-11m) su zabili za goste, dok je oba gola za Panathinaikos zabio Bernard (29, 90+3).

Za solunski sastav je branio Dominik Kotarski, dok je u domaćim redovima cijeli susret odigrao Tin Jedvaj.

Aris je s 3:1 porazio Lamiju. Mahomed Sulejmanov je u 55. minuti doveo domaćine u vodstvo, Manu Garcia je samo minutu kasnije povećao na 2:0, Jakub Brabec je u 59. zabio i treći gol, dok je konačnih 3:1 postavio Vasilis Kontonikos u 89. minuti.

Neven Đurasek je za Aris odigrao posljednjih 16 minuta.

AEK vodi na ljestvici sa 65 bodova, PAOK ima 63, Panathinaikos 59, Olympiakos 57, a zatim slijede Aris (48) i Lamia (34).