Juranović iz slobodnog udarca pogodio za tri boda Dubrave

Mihaela Bradovski • petak, 12.04.2024.

Dubrava je otvorila 26. kolo SuperSport Prve NL pobjedom protiv Jaruna 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Dragan Juranović...

Petra Mandić stigla je do svoje prve samostalne trenerske pobjede u SuperSport Prvoj NL. Dubrava je u Zaprešiću gostovala kod Jaruna i upisala pobjedu 1:0.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jarun je imao nešto više prilika, pogodio je i vratnicu, dobro je branio Dubravin vratar Mario Mustapić, a na kraju su gosti uzeli bodove.

Već u šestoj minuti Jarun je imao fantastičnu priliku kada se pred golom našao Carlo Mateković, ali Mustapić je sjajno obranio njegov udarac iz blizine.

U 38. minuti stigao je pogodak. Dosuđen je slobodan udarac na više od 20 metara, a Dragan Juranović je krasno pogodio u kut nakon što je prebacio živi zid.

U drugom dijelu Jarun je tražio poravnanje, a prvu veću priliku imao je u 57. minuti Bilobrk koji je pucao u padu, ali vratar brani.

Uslijedile su brojne izmjene koje su dovele do razvijanja ritma utakmice.

Ipak Jarun je uspio kreirao još jednu veliku priliku, u 83. minuti glavom je pucao Josip Tadić, ali pogodio je vratnicu.