Bundesliga, 30. kolo, 21.04.2024, 17:30 h
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund 1:1 Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen

Stanišić u 97. minuti zabio za bod u Dortmundu, Bayer je 45 utakmica bez poraza!

Mihaela Bradovski • nedjelja, 21.04.2024.

Novi njemački prvak Bayer Leverkusen, remizirao je u gostima kod Borussije Dortmund 1:1. Hodao je po rubu poraza, ali u 97. minuti Josip Stanišić nakon kornera postiže pogodak za poravnanje i nastavak fantastičnog niza Apotekara!

Drugu utakmicu Bayera zaredom već su se smišljali naslovi kako je stigao kraj fantastičnoj seriji utakmica bez poraza, ali Bayer se drugu utakmicu spašava u posljednjim sekundama. U Londonu je Josip Stanišić asistirao Frimpongu, a sada je zabio.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U gostima kod dortmundske Borussije, Bayer je htio nastaviti taj niz i 45. utakmicu zaredom ostati neporažen. Titula prvaka je osigurana, ali želja je bila ne izgubiti ovaj susret.

Nije bilo jednostavno, nije to bila onako lepršava i efikasna utakmica kakva se najavljivala, ali golovi su na kraju ipak došli.

U 81. minuti Borussia je došla do vodstva preko Fullkruga i činilo se da će i slaviti.

Ipak u 97., minuti Bayer je imao korner, Wirtz je ubacio, a najviši u skoku bio je Stanišić koji glavom šalje loptu u mrežu!

Novi pogodak Stanišića u za njega sjajnoj sezoni u kojoj pokazuje Bavarcima da su trebali više vjerovati njemu i ne slati ga na posudbu.