Dva 'breaka' u SuperSport HMNL-u: Futsal Dinamo i Olmissum izjednačili u polufinalima

Petar Jenjić • ponedjeljak, 22.04.2024.

Odigrane su druge polufinalne utakmice SuperSport HMNL-a. Do gostujućih pobjeda kod Squarea odnosno Stanoinvest Futsal Pule stigli su Olmissum i Futsal Dinamo i tako poravnali stanje u serijama na 1-1...

U drugoj utakmici polufinala doigravanja SuperSport HMNL-a, Olmissum je napravio "break" kod dubrovačkog Square. U Gospinom polju slavio je rezultatom 2:3 i poravnao na 1-1 u seriji koja se igra na tri pobjede.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu. U 25. i 27. poentirali su gosti preko Jeremyja Bukoveca i Josipa Jurline, da bi Marko Kuraja s dva pogotka donio poravnanje svojoj ekipi koja je igrala s golmanom-igračem.. Prvi je postigao u 29. a drugi u 37. minuti.

Ipak, u samoj završnici, preciznije u 39. minuti, Bruno Žilić donio je vrijednu pobjedu Omišanima koji na domaćem terenu s dvije pobjede mogu izboriti finale.

Isto može ostvariti i branitelj naslova Futsal Dinamo koji je slavio na gostovanju kod Stanoinvest Futsal Pule s 1:2 i poravnao stanje u seriji na 1-1.

Domaćin je poveo već u trećoj minuti preko Nike Vukmira, ali niti minutu kasnije Dinamo je poravnao Luka Perić. Pobjedu zagrebačkoj momčadi donio je Neven Zonjić u 34. minuti.