Supersport Prva NL, 29. kolo, 05.05.2024, 17:00 h
Croatia Zmijavci
Croatia Zmijavci 3:0 BSK Bijelo Brdo

Croatia Zmijavci upisala važnu pobjedu u borbi za ostanak

Petar Jenjić • nedjelja, 05.05.2024.

U zadnjem susretu 29. kola SuperSport Prve NL, Croatia Zmijavci slavila je na domaćem terenu protiv BSK Bijelog Brda. Sva tri gola domaćin je zabio u prvom poluvremenu...

Odigrana je posljednja utakmica 29. kola SuperSport Prve NL. Croatia Zmijavci uzela je važne bodove u borbi za ostanak i na domaćem terenu slavila protiv BSK Bijelog Brda s 3:0.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Današnjom pobjedom stigla je do 32 boda, koliko ima i Dubrava Tim Kabel, dok je BSK ostao na 27 bodova u zoni ispadanja. Posljednji Solin ima 20 bodova.

Domaćin je došao do vodstva već u drugoj minuti kada je poentirao Mijo Šabić, a već četiri minute kasnije stigao je i drugi pogodak u mreži gostujuće momčadi. Zabio je Gojko Gadže.

U samoj završnici prvog poluvremena Croatia je stigla i do trećeg pogotka, a ovoga puta mrežu je zatresao Vice Miljanić. U nastavku utakmice rezultat se više nije promijenio.