LakeShow je napisao/la:
Pazi, ja sam se dosta pribojavao sudjenja u nasem polufinalu jer sam ocekivao da Zvezda lagano dobija Cibonu, i da da bi nasa eventualna pobeda, tj. da Hrtavska ostane jos jednu godinu bez ijednog predstavnika bilo previse, i mislio sam da ce pogurati Cedevitu samo da bi se jedan HR klub igrao EL.
Nakon sinocnog meca, nesto sam opusteniji po tom pitanju i ocekujem u najmanju ruku korektno sudjenje.
Arena, Grobari, sve to ima uticaja... Konacno su sinoc i neki navijaci Partizana shvatili da protiv Cedevite nece biti lako, i koliko sam cuo, veliki broj navijaca se sinoc kupio karte. Ocekujem pravi pakao u Areni.
da se razumijemo, ja sam uvijek protiv teorija zavjere i obično smatram da se previše piše o suđenju i ne vjerujem da suci baš toliko "guraju" Partizan...ali ti si se bojao da će pokrasti Partizan u korist Cedevite usred Beograda?!