anetisi je napisao/la:
lari_bird je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
lari_bird je napisao/la:
heis3nberg je napisao/la:
David Bowie je napisao/la:
U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.
Vidi cijeli citat
Zasto onda ne igra?
Vidi cijeli citat
po treči put, zato jer kad su se gurali u tu ligu nije se znalo da budu morali igrati i a1 ligu a procjenili su da je samo aba liga premalo (hebiga crtati ne znam)
Vidi cijeli citat
Ha čuj, ne znam baš. Da će se igrati A1 liga se znalo već u 7. mjesecu. Samo je Cibona to odbijala priznati i Aco je pokušavao na sve moguće naći osporiti i ucijeniti Savez.
Vidi cijeli citat
koje godine?
http://www.vecernji.hr/kosarka/fiba-objavila-cibona-potpisala-za-ligu-prvaka-1074617
Vidi cijeli citat
Ko prvo, nacionalni savez se ni u kojem slučaju ne bi trebao prilagođavati klubovima i njihovim prohtjevima. Nitko ih ne tjera igrati ABA ligu, već je to odabir samih klubova (klubovi su ujedno i vlasnici lige). Nadalje, nitko ih nije tjerao da igraju BCL, već su se sami opredijelili za to, shvativši koliko para mogu zaraditi.
A ako ćemo već napadati HKS, onda trebaš imati u vidu to da je već u 5. mjesecu (
http://www.hks-cbf.hr/media/5099/odluka-modifikacija-sustava-natjecanja.pdf ) bilo objavljeno da će A1 liga biti sastavljena od 14 klubova i samo najveći ignoranti, tipa Ace, nisu htjeli shvatiti da će u toj ligi biti ABA ligaši.
nikoga je ne napadam a pogotovo ne branim acu(to je zabranjeno na ovoj temi), naime nekad davno kad sam ja išao u školu 4 mjesec(od kad je članak s večernjaka) je bio prije 5 mjeseca (ne znam kak je sad) i naravno ne očekujem da ste u stanju zbrojiti 2 i 2 i zaključiti da je trebalo neko vrijeme prije potpisivanja za dogovaranje detalja ugovora