Cibona 2016/2017

lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
07. prosinca 2016. u 13:45
anetisi je napisao/la:
lari_bird je napisao/la:
heis3nberg je napisao/la:
David Bowie je napisao/la:

U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.
Vidi cijeli citat


Zasto onda ne igra?
Vidi cijeli citat

po treči put, zato jer kad su se gurali u tu ligu nije se znalo da budu morali igrati i a1 ligu a procjenili su da je samo aba liga premalo (hebiga crtati ne znam)
Vidi cijeli citat


Ha čuj, ne znam baš. Da će se igrati A1 liga se znalo već u 7. mjesecu. Samo je Cibona to odbijala priznati i Aco je pokušavao na sve moguće naći osporiti i ucijeniti Savez.
Vidi cijeli citat

koje godine?
http://www.vecernji.hr/kosarka/fiba-objavila-cibona-potpisala-za-ligu-prvaka-1074617
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.075
07. prosinca 2016. u 15:46
lari_bird je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
lari_bird je napisao/la:
heis3nberg je napisao/la:
David Bowie je napisao/la:

U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.
Vidi cijeli citat


Zasto onda ne igra?
Vidi cijeli citat

po treči put, zato jer kad su se gurali u tu ligu nije se znalo da budu morali igrati i a1 ligu a procjenili su da je samo aba liga premalo (hebiga crtati ne znam)
Vidi cijeli citat


Ha čuj, ne znam baš. Da će se igrati A1 liga se znalo već u 7. mjesecu. Samo je Cibona to odbijala priznati i Aco je pokušavao na sve moguće naći osporiti i ucijeniti Savez.
Vidi cijeli citat

koje godine?
http://www.vecernji.hr/kosarka/fiba-objavila-cibona-potpisala-za-ligu-prvaka-1074617
Vidi cijeli citat


Ko prvo, nacionalni savez se ni u kojem slučaju ne bi trebao prilagođavati klubovima i njihovim prohtjevima. Nitko ih ne tjera igrati ABA ligu, već je to odabir samih klubova (klubovi su ujedno i vlasnici lige). Nadalje, nitko ih nije tjerao da igraju BCL, već su se sami opredijelili za to, shvativši koliko para mogu zaraditi.

A ako ćemo već napadati HKS, onda trebaš imati u vidu to da je već u 5. mjesecu ( http://www.hks-cbf.hr/media/5099/odluka-modifikacija-sustava-natjecanja.pdf ) bilo objavljeno da će A1 liga biti sastavljena od 14 klubova i samo najveći ignoranti, tipa Ace, nisu htjeli shvatiti da će u toj ligi biti ABA ligaši.


rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
07. prosinca 2016. u 15:58
anetisi je napisao/la:
lari_bird je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
lari_bird je napisao/la:
heis3nberg je napisao/la:
David Bowie je napisao/la:

U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.
Vidi cijeli citat


Zasto onda ne igra?
Vidi cijeli citat

po treči put, zato jer kad su se gurali u tu ligu nije se znalo da budu morali igrati i a1 ligu a procjenili su da je samo aba liga premalo (hebiga crtati ne znam)
Vidi cijeli citat


Ha čuj, ne znam baš. Da će se igrati A1 liga se znalo već u 7. mjesecu. Samo je Cibona to odbijala priznati i Aco je pokušavao na sve moguće naći osporiti i ucijeniti Savez.
Vidi cijeli citat

koje godine?
http://www.vecernji.hr/kosarka/fiba-objavila-cibona-potpisala-za-ligu-prvaka-1074617
Vidi cijeli citat


Ko prvo, nacionalni savez se ni u kojem slučaju ne bi trebao prilagođavati klubovima i njihovim prohtjevima. Nitko ih ne tjera igrati ABA ligu, već je to odabir samih klubova (klubovi su ujedno i vlasnici lige). Nadalje, nitko ih nije tjerao da igraju BCL, već su se sami opredijelili za to, shvativši koliko para mogu zaraditi.

A ako ćemo već napadati HKS, onda trebaš imati u vidu to da je već u 5. mjesecu ( http://www.hks-cbf.hr/media/5099/odluka-modifikacija-sustava-natjecanja.pdf ) bilo objavljeno da će A1 liga biti sastavljena od 14 klubova i samo najveći ignoranti, tipa Ace, nisu htjeli shvatiti da će u toj ligi biti ABA ligaši.


Vidi cijeli citat


Upravo tako. Znalo se odavno da će svi naši klubovi (dakle i šABAn ligaši) MORATI igrati A-1 ligu od početka.
To što se cibona gura u šABAn ligu od koje nema nikakve koristi (je li se profilirao neki mlađi igrač u ovih 12 kola??) je problem ljudi koji vode klub i koji nas iritiraju.
lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
07. prosinca 2016. u 18:43
anetisi je napisao/la:
lari_bird je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
lari_bird je napisao/la:
heis3nberg je napisao/la:
David Bowie je napisao/la:

U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.
Vidi cijeli citat


Zasto onda ne igra?
Vidi cijeli citat

po treči put, zato jer kad su se gurali u tu ligu nije se znalo da budu morali igrati i a1 ligu a procjenili su da je samo aba liga premalo (hebiga crtati ne znam)
Vidi cijeli citat


Ha čuj, ne znam baš. Da će se igrati A1 liga se znalo već u 7. mjesecu. Samo je Cibona to odbijala priznati i Aco je pokušavao na sve moguće naći osporiti i ucijeniti Savez.
Vidi cijeli citat

koje godine?
http://www.vecernji.hr/kosarka/fiba-objavila-cibona-potpisala-za-ligu-prvaka-1074617
Vidi cijeli citat


Ko prvo, nacionalni savez se ni u kojem slučaju ne bi trebao prilagođavati klubovima i njihovim prohtjevima. Nitko ih ne tjera igrati ABA ligu, već je to odabir samih klubova (klubovi su ujedno i vlasnici lige). Nadalje, nitko ih nije tjerao da igraju BCL, već su se sami opredijelili za to, shvativši koliko para mogu zaraditi.

A ako ćemo već napadati HKS, onda trebaš imati u vidu to da je već u 5. mjesecu ( http://www.hks-cbf.hr/media/5099/odluka-modifikacija-sustava-natjecanja.pdf ) bilo objavljeno da će A1 liga biti sastavljena od 14 klubova i samo najveći ignoranti, tipa Ace, nisu htjeli shvatiti da će u toj ligi biti ABA ligaši.


Vidi cijeli citat

nikoga je ne napadam a pogotovo ne branim acu(to je zabranjeno na ovoj temi), naime nekad davno kad sam ja išao u školu 4 mjesec(od kad je članak s večernjaka) je bio prije 5 mjeseca (ne znam kak je sad) i naravno ne očekujem da ste u stanju zbrojiti 2 i 2 i zaključiti da je trebalo neko vrijeme prije potpisivanja za dogovaranje detalja ugovora
lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
07. prosinca 2016. u 18:50
naravno atž, slavica, šiško ... najviše napreduju igrajući protiv 'zvijeri' iz zaboka, gorice, sinja ....
raprock
raprock
Mali dioničar
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 5.308
07. prosinca 2016. u 20:33
link koji radi?
vlacng
vlacng
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.03.2010.
Poruka: 3.581
07. prosinca 2016. u 20:45
Stvarno lijepa četvrtina Cibone, jedna od najboljih ove sezone.
Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
glaslistoka
glaslistoka
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.12.2013.
Poruka: 168
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
07. prosinca 2016. u 21:11
Bravo decki! Moje staro i izmuceno srce je veceras puno....
HHC
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
07. prosinca 2016. u 21:12
Svaka im cast....najborbenija utakmica sezone.....stvarno nisu zasluzili ovu glupu tricu na kraju...
Samo dalje borbeno....
Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
  • Najnovije
  • Najčitanije