anetisi
Nisi od onih koji ko zadnje p.... samo dijeliš minuse nego i pokušavaš obrazložiti svoje stavove što cijenim
Koliko je vrijedan roster cibone ne znamo aco veli 550 a ovaj milijun s kojim barataš ste izračunali vi tu na forumu
Veliš da ti ni jedan igrač nije sporan a onda spominješ gospića i marića za koje se slažem da nisu kvaliteta za cibonu ali tu se vraćamo na početak 'koliko para toliko muzike'
A1 liga je idealna za razigravanje mladih ali jedino tu imaš imperativ rezultata pa nakon kaj ti se desi osijek ideš na slijedeće utakmice sa šakićem, žižićem .... i onda naletiš na šibenik koji ti pokaže da niti to nije dovoljno nego treba i ozbiljan pristupa sad ti uđi u iduću utakmicu s poletarcima ako se usudiš, da su gospoda iz hks imala 'poštene namjere' mogli su recimo podijeliti ligu na dva dijela u kojoj bi se prvi dio igrao bez nekog velikog imperativa da se odigra pa onda tu možeš kombinirati svašta a drugi dio liga za prvaka 8 ekipa kao i do sada za ozbiljno za plasman ...
Osim toga (to vam je već i baton davno napisao pa ste ga spljuvali) cibona ove godine je dovela hrpu novih igraća(suljo, čorić, marineli, bošnjak...) pa i njih treba uigravati i dobili su prednost pred domaćim mladićima da li s pravom ili ne je nova tema za raspravu
Kaj znači definirana vizija i uloga za pojedine igrače, nemam pojma to moraš objasniti po čemu ti vidiš da ne postoji vizija?
Koliko se ja nešto malo razumijem ekipa je posložena po PSu i igraju najbolji, naravno trebala bi još jedna npr. četvorka za koju na sreću nema para jer bi onda slavica igrao još manje, žižu ne možeš zadržati, slavicu ako ovako nastavi isto bude teško zadržati, moraš paziti da ti netko od iskusnijih ako ga ne platiš 3 mjeseca ne pobjegne ko kuridža...